Contact

Kerkgebouw Gereformeerde Kerk Hollandscheveld Nieuwlande-Geesbrug

bezoekadres: Jan Wintersdijkje 33, 7913 TE Hollandscheveld

Postadres: Jan Wintersdijkje 31, 7913 TE  Hollandscheveld

Koster: 's morgens fam. Schonewille, 's avonds hulpkosters, contactpersoon W. Kip

tel. 0528-344125

 

Kerkcentrum "Concordia"

Bezoekadres: Jan Wintersdijkje 31, 7914 TE Hollandscheveld

Contactpersoon voor huur van zaal/zalen:

Mw. H. Everts, tel. 0528-340915: concordia@geref-kerkhng.nl


Voorzitter kerk: G. Schonewille: voorzitter@geref-kerkhng.nl

Scriba kerk: Mw. E.R. Koopmans-Steenbergen: scriba@geref-kerkhng.nl

Voorzitter kerkrentmeesters: R. Hummel: voorzitterkrm@geref-kerkhng.nl

Secretaris kerkrentmeesters:  secretariskrm@geref-kerkhng.nl

Predikant: Ds. Y. Breemes: predikant@geref-kerkhng.nl

Voorzitter Diaconie: A.W.J. de Haan: diaconie@geref-kerkhng.nl

Preekvoorziener: Mw. G. Klopstra: preekvoorziening@geref-kerkhng.nl

Kerkblad Het Kontakt: het.kontakt@home.nl

Kerkelijk bureau: kb@geref-kerkhng.nl

Boekhouder: W. Kip: infogerefkerkhng@gmail.com

Privacy gegevens: W. Kip: privacy@geref-kerkhng.nl

Kerktv: J. Everts: kerktv@geref-kerkhng.nl

Classis Groningen-Drenthe: www.classisgroningendrenthe.nl